8 VÝHOD LOWO ZASTŘEŠENÍ BAZÉNŮ

Díky výhodám oproti jiným zastřešením a příznivé ceně si za velice krátkou dobu našlo zastřešení LOWO své příznivce nejen v Evropských státech, ale též v USA a Africe.

Prodloužení koupací sezóny

Díky ohřívání vzduchu a vody pomocí slunečního záření si můžete prodloužit koupací sezónu až o 2 měsíce, aniž byste museli vodu ohřívat ohřívadlem.

Ekonomičnost

Použité makrolonové desky mají tepelně izolační vlastnosti jako dvojité sklo. Díky propustnosti světla 90 % ohřívá vodu sluneční záření a toto teplo se akumuluje v bazénu a voda zůstává příjemně teplá. V příznivých klimatických podmínkách tak nemusíte používat ani přídavné ohřívadlo. Pokud ale vodu ohříváte, sníží vám LOWO podstatně výdaje za ohřev.

Kvalita

Aby vše fungovalo tak, jak má, používáme jen prvotřídní materiály a technologie: odlehčená konstrukce, makrolonové desky se skvělými izolačními vlastnostmi a patentovaná lanová a zvedací technika, která je zárukou setrvalého a nehlučného provozu.

Variabilita

Zastřešení LOWO Sonnenlift lze aplikovat na jakýkoliv tvar zapuštěného bazénu. Nezáleží na tom, jestli máte bazén obdélníkový, oválný nebo jakkoliv nepravidelný.

Bezpečnost

Toto elegantní a praktické zastřešení bazénů je zároveň i velice bezpečné. Zakrytý bazén odvrací nebezpečí pádů dětí a zvířat do vody. Nosnost krytu je 85 kg na 1 m2, takže nehrozí ani nebezpečí prolomení, když přes zakrytý bazén přejdete nebo vám na něj něco spadne. Další případná nebezpečí jsou pojištěna tzv. dětskou pojistkou. Zatímco pro odkrytí stačí tlačítko na dálkovém zařízení zmáčknout pouze jednou, při uzavírání jej musíte držet do té doby, než kryt na bazén dolehne.

Snížení spotřeby chemických prostředků

Zastřešení bazénu zabraňuje nežádoucímu úniku použitých chemických prostředků pro úpravu vody. Můžete tak omezit jejich dávkování a zároveň alespoň trošku ušetřit životní prostředí i své finanční prostředky.

Elegance

Valbové zastřešení kromě skvělých funkčních vlastností také skvěle vypadá. LOWO zastřešení bazénů mají interesantní tvary, které se dokonale přizpůsobí všem tvarům bazénů. Kryty mají po stranách mírný sklon a klenutí uprostřed. Po jediném zmáčknutí dálkového ovládání vyjede celý kryt do výšky až 2,5 metru (standardně do 2 metrů).

Praktičnost

Jak již bylo řečeno, bazén jednoduše odkryjete a zakryjete pomocí jednoho tlačítka. Navíc oproti jiným zastřešovacím systémům vám LOWO po odkrytí bazénu nijak nepřekáží. Můžete využívat celou vodní plochu bez jakéhokoliv omezení. Nezavazí na trávníku, nehrozí nebezpečí, že se o něj uhodíte, že na něj šlápnete.

Zastřešení bazénu LOWO v zimě

Výhody našeho zastřešení poznáte také v zimních měsících:

  • zabrání padajícímu sněhu,
  • při oblevách Vám nezatékají nečistoty do bazénu.
  • Sníh nemusíte odklízet ihned po jeho napadání.
  • Nosnost konstrukce je 90 kg/m2.

REFERENCE

Vybraná reference – zákazník Středočeský kraj:

Ještě jednou mockrát děkujeme za hladký a rychlý průběh realizace, vše funguje bezvadně.
Nyní musíme řešit konečnou úpravu dlažby, aby to bylo úplně OK. Voda má 39 °C, je to paráda.

S pozdravem rodina MK Jesenice u Prahy.

Našim zákazníkům dodáváme zboží do Německa, Rakouska, Itálie, Španělska i USA. Protože spokojený zákazník je naším hlavním cílem, i po zakoupení zboží je všem klientům k dispozici lowo Sonnenlift zákaznický servis. Věříme však, že jej budou potřebovat jen opravdu zřídka.

Realizace jížní Čechy

Zastřešení používám již dvě sezóny a nemám sebemenší problém. Slaná voda, vždy teplá a čistá. To stejné platí o samotném zastřešení. Dobrá volba.
S pozdravem, F.B.

Reference

Uběhlo několik let, co jste nám dělali zastřešení bazénu. Zatím vše funguje bez závad. Přesto bych vás chtěl požádat, zda nemůžete u nás zabezpečit revizi celého soustrojí, abychom byli bez obav z bezpečné funkce. Chodí se k nám koupat spousta dětí, tak bych pro vlastní klid chtěl mí vše zkontrolováno od odborníků.